Změny v programu OK PLUS

České aerolinie přicházejí s novými pravidly pro svůj věrnostní program OK Plus, bohužel se to negativně dotkne především zákazníků. Kromě zpřísnění podmínek pro upgrade do business class a vstupu do salónků zavádí ČSA poměrně restriktivní expiraci mil, kterou podmiňuje minimálně jedním letem s ČSA za 24 měsíců. Osobně se pokusím nasyslené míle do konce roku využít a s OK Plus skončím.

S platností od 1. 5. 2012 dochází k následující změně:

- Expirace mil:

Nově je platnost každé míle omezena na 24 měsíců od data, kdy na ni vznikl nárok. Pokud není míle v tomto období využita, dochází k jejímu automatickému smazání.
Zároveň je zapotřebí pro uchování platnosti všech mil na účtu alespoň jednou za 24 měsíců absolvovat alespoň jeden let OK operovaný Českými aeroliniemi. Pokud není tato podmínka splněna, dochází k automatickému smazání všech mil na účtu, bez ohledu na okamžik jejich získání.
Toto pravidlo vchází v platnost 1. května 2012 s účinností od 1. října 2012.

Příspěvek z rubriky Nezařazené. Přidat do záložek trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>