Mílová kreditka se solidním bonusem konečně v ČR

V ČR jsou již delší dobu k dispozici dvě kreditní karty, u kterých dostáváte za utracené peníze míle. První byla mílová kreditka ČSA od Citi navázana na mílový program OKPLUS (Skyteam), druhá mílová kreditka je od Unicreditbank a je navázana na Miles and More od Lufthansy. Vstupní bonusy jsou u kreditek dostupných v ČR bohužel dosti žalostné v porovnání s USA, kde lze na vstupních mílových bonusech na kreditkách celkem bez problémů nasbírat dostatek mil třeba na cestu kolem světa.

Citibank nabízela doposud uvítací bonus ve výši 20.000 mil (po splnění určitých podmínek), Unicreditbank nabízí bonus 2.000-10.000 mil (10.000 tisíc mil není na webu uvedeno, ale některým klientům to Unicreditbank nabízí formou přímé nabídky). Za uvedené mílové bonusy lze pořídit maximálně letenku po Evropě, což není zajímavé vzhledem k tomu, že je potřeba platit letištní taxy, které mnohdy předčí cenu kompletní letenky od nízkorozpočtových aerolinek jako Easyjet nebo Wizzair.

S velmi dobrou nabídkou teď ale přišla Citibank. Nabízí novým klientům vstupní bonus 50.000 mil (majitelům stříbrné karty ČSA dokonce 100 tisíc mil). Za 50 tisíc mil je možné získat economy letenku kamkoli do Severní Ameriky (včetně Havajských ostrovů), do Střední Ameriky a do Karibiku (vč. např. Kuby). Taxy činí v tom případě cca 5-7 tisíc korun. Pokud vezmeme v potaz cenu Citi kreditky (2500 Kč) a letišní taxy, lze získat zpáteční letenku do velmi atraktivních destinací do 10 tisíc korun, bonusem budiž solidní cestovní pojištění, které Citi ČSA kreditka obsahuje.

Příspěvek z rubriky Nezařazené a označen . Přidat do záložek trvalý odkaz. Napsat komentář nebo vložit trackback: URL trackbacku.

Poslat komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *.

*
*

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>